...Home Page.
  ...About Page in English.
  ...Terra Page in Latvian.
  ...Latvia.

Saliedēts Eiropas Kristīgā

Dziedēt Shizma Tagad

 

 

 

  Riga Castle with Church steeples  
     

 

 

 

Soli Deo Gloria   The Middle Brother
     

 

 

Galvenais mērķis šajā mājas lapā ir sniegt un izplatīt informāciju par filmu Saliedēts Eiropas Kristīgā — Dziedēt Shizma Tagad. Galvenais mērķis šajā filmā pēc kārtas ir sniegt kādu ieguldījumu atkalapvienošanās pareizticīgo, katoļu baznīca, un uz uzņēmuma, vai reintrodukcijas, lielākas civilizācijas vienotības un integritātes ietvaros Kristīgā, sākot ar Eiropas Kristīgā. Šī filma plāno runāt ar sabiedrību kristīgās ticīgo. Jo svarīgi sajūtas Saliedēts Eiropas Kristīgā — Dziedēt Shizma Tagad ir divas filmas, nevis divas daļas viena filma, jo abas tēmas stāvēt tik ļoti tālu viena no otras. Viens priekšmets, Eiropas Kristīgā, ir ļoti svarīgs.Cits priekšmets, Baznīca, ir nesalīdzināmi svarīgāka. Negaida trūkumu šķietamām pretrunām saprast, kā kopiena kristīgās ticīgajiem vajadzētu turpināt uz šiem diviem jautājumiem.

Pirmā daļa, sauksim to pirmā filma, mēģina tikt galā ar teoloģijas, ecclesiological un citiem jautājumiem saistībā ar 5. gadsimta šķelšanās ietvaros Baznīcu un vēl jo vairāk ar Lielo šķelšanās ietvaros Baznīcas, kas pēc vienošanās tiek datēta ar 1054 , kas attīstījās starp 9. gadsimtā un 13. gadsimta sākumā un ārpus tās. Ņemot vērā jautājumus, kas ir iesaistīti, darīšana, kā to dara ar mūsu cīņu, lai saprastu Dieva nodomus Viņa Baznīcu, strīdi nevar saprast kā nenopietna. Ņemot vērā izpratni kopīga visiem kristiešiem Dieva bauslis pret šādu vienotību, un atspoguļojas preeminently Svētajā Rakstos reproducēt šajā mājas lapā, strīdi nevar saprast kā ANO pārvaramas.

Pašreizējie realitāte, kā arī par izcilajām domātāju šajās jomās rakstiem un dialogi starp un programmas vecāko Baznīcas Hierarchs, liecina, ka uzņēmumu apvienošanās ir iespējama starp Baznīcām tradīcijas, tiem, kas ir saglabājuši sakramentiem pirmkārt Euharistija un apustuliskā Pēctecība un likumīgi ordinēti priesterība. Tie, augošā secībā skaita ziņā cilvēkiem viņu kopienām ticīgajiem, ir (1) Austrumu pareizticīgo baznīcu; (2) pareizticīgo baznīcu, kas ir vienotībā ar ekumeniskā patriarha; un (3), katoļu baznīca. Šim kopīgi pieņemtā sarakstā, autors šīs filmas varētu pievienot ceturto grupu. Kaut gan pareizticīgo baznīcas un katoļu baznīca oficiāli mēģināt tikt galā ar baznīcām šajā grupā nav darīšana ar viņiem, protams, cik iespējams, ignorējot to eksistenci šajā ceturtajā grupu var teikt, ka šos pareizticīgo baznīcu Byzantine- slāvu liturģiskā tradīcija, kas nav Komūnijā ar ekumeniskā patriarha Konstantinopoles.Ukrainas pareizticīgo baznīca, Kijeva patriarhāts ir tikai Visvairāk lielo skaitu Baznīcu, kas ir nokļuvuši šajā ecclesiological putru.  

Tikpat svarīga kā protestanti ir par kristīgās protestantiskās rašanās un neskaitāmi divīzijas ietvaros rietumu Baznīcā, kas sākās (ar dažiem nelieliem izņēmumiem) no 16. gadsimta, nav daļa no šīs pirmās filmas. Tie ir gan ļoti liela daļa no stāsta, kas tiek apskatīti "otro" filmu.Otrā filma aicina skatītāju stāties civilizācijas pašanalīze par to, kādi ir bijuši izmaksas kristiešu vienotības trūkuma. Tas sastāv galvenokārt no virkni gadījumu studiju izmaksu šķelšanās. Tā arī aicina skatītāju iesaistīties kādā informēta spekulācijas par to, ko Kristīgā pasaulei, sākot ar Eiropas Kristīgā var sagaidīt būtu situācija kristiešu vienotības trūkuma turpināsies. Kā jūs domājat, ka mēs esam dara? Dodamies pareizajā virzienā?

Galu galā noteiks ticīgo kopiena, vai šī Baznīca vienotību notiek vai pat nespēj notikt. Baznīcā Hierarchs ir viņu iecelti lomas. Tie nav gatavi parakstīt kopīgu deklarāciju vai Apustulisko konstitūciju vai kādu citu dokumentu atjaunojot Komūniju un vienotību, bet pat tad, ja tie bija to darīt, ja nebūtu sabiedrības atbalstu kristīgās ticīgo, šāds paziņojums varētu neizdoties, jo tas notika in 1439 ... un lielākā baznīca kristīgā kļuva mošeja.  

 

     
 
     

Tātad jums ir jāizlemj. Vai jūs vēlaties šo vienotību?

Lūdzu izskatīt šo jautājumu vēlreiz, kad esat redzējuši filmu.

     

"Division atklāti pretrunā gribu Kristus, nodrošina klupšanas akmeni pasaulei, un nodara bojājumus vissvētākajā cēloni sludināja Labo Vēsti visai radībai ... Ticēt Kristum nozīmē vēlmi vienotību, vēlmi vienotību nozīmē vēlēties Baznīcu, vēlmi baznīca nozīmē vēlēties komūniju žēlastību, kas atbilst Tēva plānu no visas mūžības Tāds ir nozīme Kristus lūgšanu: 'Ut unum sint.'" 
                              Jānis Pāvils II savā enciklikā paša nosaukuma no 1995.

"Sienas, kas mūs šķir nesasniedz pat debesīm." 
                              Metropolitan Platon Kijevā

 
     
Cilvēks Ierosina   Dievs Nolemj

 

 

Language Button Russkii that is for Russian Language Button Deutsch that is for German Language Button Język Polski that is for Polish Language Button Ukrayinska Mova that is for Ukrainian Language Button Italiano that is for Italian Language Button Español that is for Spanish Language Button Français that is for French Language Button Srpski that is for Serbian Language Button Hrvatski that is for Croatian Language Button Ellinika that is for Greek
Language Button Malti that is for Maltese Language Button Nederlands that is for Dutch and Flemish Language Button Magyar that is for Hungarian Language Button Belaruskaya Mova that is for Belarusian Language Button Kartuli Ena that is for Georgian Language Button Gaeilge that is for Irish Language Button Hayeren that is for Armenian Language Button Română that is for Romanian Language Button Svenska that is for Swedish Language Button Português that is for Portuguese
Language Button Català that is for Catalan Language Button Lëtzebuergesch that is for Luxembourgish Language Button Bulgarski Ezik that is for Bulgarian Language Button Makedonski Jazik that is for Macedonian Language Button Bosanski that is for Bosnian Language Button Crnogorski Jezik that is for Montenegrin Language Button Shqip that is for Albanian Language Button Dansk that is for Danish Language Button Norsk that is for Norwegian Language Button Íslenska that is for Icelandic
Language Button Latīna that is for Latin Language Button Sardu that is for Sardinian Language Button Lietuvių Kalba that is for Lithuanian Language Button Latviešu that is for Latvian Language Button Eesti that is for Estonian Language Button Čeština that is for Czech Language Button Slovenčina that is Slovak Language Button Slovenščina that is for Slovene Language Button Suomi that is for Finnish Language Button Arāmît Armāyâ Arāmāyā  that is for Aramaic
 

 

  Cathedral Basilica of Saint James  
  Svētā Jēkaba katedrāle – Jakobskirche – Cathedral Basilica of Saint James, dedicated to Apostle Saint James the Greater. The Church was consecrated in 1225. After being repeatedly seized by Protestants and then recaptured, this beautiful Church building was returned in 1923 to the Orthodox-Catholic Church.  

 

 

 

Svētā Jāņa Evaņģēliski luteriskā baznīca    
Svētā Jāņa Evaņģēliski luteriskā baznīca – Saint John's Church, built between 1234 and 1297, and expanded several decades later, as also in the XVI century, this beautiful Catholic Church and sometime home of the Dominicans was seized by the make-it-up-as-you-go-and-call-it-Christianity "reformers" in 1532, so now of course in the XXI century it is empty and selling tickets for admission like a museum and like all the Lutheran "churches" in Riga.    

 

 

 

  altar of Saint John's Church
     

 

 

 

Saint Peter's Church tower  

rooster

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Svētā Pētera Evaņģēliski Luteriskā Baznīca –Petrikirche– Saint Peter's Church

  OK yes, it is a rooster. So why not a rooster?

 

 

 

Palacio Salvo in Montevideo Uruguay    
Oh wait. This early 20th century (1928) masterpiece was built in a different corner of Christendom European, in Montevideo, under the direction of the Italian architect Mario Palanti and by him and other of the Descendants of European Christendom, back in the day when we were still capable of building and not just drawing down what our ancestors built.